REKLAMA
Znaleziono 4963 wyników
Wiecha na budowie wielkiej fabryki Mercedes-Benz na Dolnym Śląskuartykuł
Pokaż artykuł
Wiecha na budowie wielkiej fabryki Mercedes-Benz na Dolnym Śląsku
Mercedes-Benz umacnia swoją obecność w Jaworze na Dolnym Śląsku. Po uruchomieniu fabryki silników i baterii koncern realizuje kolejny etap inwestycji: budowę zakładu produkującego elektryczne vany. Zawieszenie wiechy nad nową fabryką symbolizuje zakończenie kluczowego etapu prac i potwierdza, że Jawor staje się jednym z najważniejszych punktów na mapie nowoczesnej motoryzacji w Europie.
Niemiecki producent karmy dla zwierząt buduje nową fabrykę w Wielkopolsceartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecki producent karmy dla zwierząt buduje nową fabrykę w Wielkopolsce
Kolejna zagraniczna firma inwestuje w Wielkopolsce. Tym razem jest to producent karmy dla zwierząt Josera Petfood, należący do niemieckiej grupy ERBACHER the food family. Firma buduje nową fabrykę w miejscowości Nowa Paproć, w powiecie nowotomyskim, w gminie Nowy Tomyśl, w zachodniej części województwa wielkopolskiego. Powstaje w pobliżu już istniejącego zakładu produkcyjnego tej firmy.
BMZ Poland rozbuduje za ponad 100 mln złotych fabrykę systemów akumulatorowych w Gliwicach artykuł
Pokaż artykuł
BMZ Poland rozbuduje za ponad 100 mln złotych fabrykę systemów akumulatorowych w Gliwicach
Znakomity początek 2024 roku dla Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i województwa śląskiego. Do kolejnych nowych inwestycji, które zostały oficjalnie ogłoszone w ostatnich kilkunastu dniach, dołącza następna, tym razem z branży elektromobilności.
Lider branży mleczarskiej w Polsce Grupa Polmlek inwestuje w woj. warmińsko-mazurskimartykuł
Pokaż artykuł
Lider branży mleczarskiej w Polsce Grupa Polmlek inwestuje w woj. warmińsko-mazurskim
Kolejna inwestycja Grupy Polmlek, lidera branży mleczarskiej w Polsce. Ta znana polska spółka zaplanowała inwestycję obejmującą kompleksową rozbudowę i modernizację zakładu produkcyjnego w Lidzbarku Warmińskim, w województwie warmińsko-mazurskim, w północno-wschodniej części Polski.
TARDEXfirma
Pokaż firmę
TARDEX
Warszawa, ul. Poleczki 13, Pawilion 4
[Oświęcim] Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów (spalarnia śmieci)inwestycja
Pokaż inwestycję
[Oświęcim] Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów (spalarnia śmieci)
Oświęcim
ZOZ, ul. Złotej Jesieni 3inwestycja
Pokaż inwestycję
ZOZ, ul. Złotej Jesieni 3
Kraków, Nowa Huta, Złotej Jesieni 3
Stellantis rozpoczął w Tychach produkcję nowego elektrycznego Fiata 600eartykuł
Pokaż artykuł
Stellantis rozpoczął w Tychach produkcję nowego elektrycznego Fiata 600e
Po oficjalnej prezentacji, która odbyła się 4 lipca w Lingotto, w zakładzie Stellantis w Tychach, 7 września, rozpoczęła się regularna produkcja nowego Fiata 600e. Pierwszym wyprodukowanym modelem Fiat 600e jest topowa wersja La Prima w pomarańczowym kolorze „Sun of Italy”.
W Szczecinie rusza budowa wielkiej fabryki morskich wież wiatrowych XXL [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Szczecinie rusza budowa wielkiej fabryki morskich wież wiatrowych XXL [WIZUALIZACJE]
Hiszpańska firma Windar Renovables, globalny lider w produkcji wież turbin wiatrowych, rozpoczyna budowę zakładu produkcyjnego dla sektora offshore w Szczecinie. Właśnie wmurowano kamień węgielny pod budowę zakładu.
Francuski koncern Alstom zatrudni 200 osób w nowym zakładzie w Nadarzynie pod Warszawą artykuł
Pokaż artykuł
Francuski koncern Alstom zatrudni 200 osób w nowym zakładzie w Nadarzynie pod Warszawą
Alstom w Polsce oficjalnie uruchomił produkcję wózków do pociągów regionalnych, metra i tramwajów w nowym zakładzie w Nadarzynie pod Warszawą. Zatrudnionych zostanie tam 200 osób, a koszt inwestycji wyniesie 10 milionów euro. Koncern potroi moce produkcyjne w zakresie wózków do pociągów. Pierwsze sztuki zjechały już z linii produkcyjnej.
inwestycja
Pokaż inwestycję
Próchnika 13
Łódź, Próchnika 13
Narutowicza 35inwestycja
Pokaż inwestycję
Narutowicza 35
Łódź, Narutowicza 35
[Tarnów] Zakład Karnyinwestycja
Pokaż inwestycję
[Tarnów] Zakład Karny
Tarnów, Starówka
Zakład Gała Meble inwestycja
Pokaż inwestycję
Zakład Gała Meble
Twardogóra
Zakład produkcyjny GARMINinwestycja
Pokaż inwestycję
Zakład produkcyjny GARMIN
Ryszarda Chomicza 13c
Niemiecka firma KoRo RIW inwestuje w Bytomiu [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Niemiecka firma KoRo RIW inwestuje w Bytomiu [FILM]
Firma KoRo RIW Sp. z o.o. specjalizująca się w produkcji urządzeń mechanicznych i konstrukcji stalowych do dźwignic będzie już 6. przedsiębiorstwem, które zainwestowało w bytomskim obszarze Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Hakuby.
Kolejna polska firma inwestuje w Małopolsce, przy wsparciu KPTartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna polska firma inwestuje w Małopolsce, przy wsparciu KPT
Kolejna polska, rodzinna firma inwestuje w województwie małopolskim, przy wsparciu Krakowskiego Parku Technologicznego (KPT S.A.), w ramach Polskie Strefy Inwestycji. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Płatek realizuje kolejną znaczącą inwestycję, mającą na celu umocnienie pozycji przedsiębiorstwa na rynku oraz zwiększenie jego potencjału produkcyjnego.
Szwajcarski koncern Stadler rozbuduje fabrykę w Wielkopolsceartykuł
Pokaż artykuł
Szwajcarski koncern Stadler rozbuduje fabrykę w Wielkopolsce
Szwajcarski koncern kolejowy Stadler produkujący pojazdy szynowe, z kolejną nową inwestycją w Polsce. Ta znana, globalna firma rozbuduje swój zakład produkcyjny, zlokalizowany w Środzie Wielkopolskiej. Generalnym wykonawcą inwestycji została wybrana firma WPIP Construction.
Firma SYTEC rozbuduje fabrykę na Dolnym Śląskuartykuł
Pokaż artykuł
Firma SYTEC rozbuduje fabrykę na Dolnym Śląsku
Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. wręczyła decyzję o wsparciu firmie Systemy i Technologie Sp. z o.o. (SYTEC). Średnie przedsiębiorstwo produkujące w Polkowicach prefabrykaty z polimerobetonu rozbuduje jedną z funkcjonujących już hal produkcyjnych. W nowym obiekcie powstanie m.in. linia technologiczna związana z wytwarzaniem mieszanki kruszyw kwarcowych. Inwestycja o wartości 6 mln zł ma być zrealizowana do końca kwietnia 2025 r.
Polska firma STRUMET po raz kolejny zainwestuje w woj. śląskimartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma STRUMET po raz kolejny zainwestuje w woj. śląskim
Kolejna polska firma zdecydowała się ponownie zainwestować na terenie województwa śląskiego, przy wsparciu udzielonemu przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną (KSSE).
REKLAMA